معرفی شرکت

عکس

معرفی واحد خدماتی برتر شیراز

رسیدن به یک موفقیت شغلی بزرگ بدون شک آرزوی هر شخصی در زندگی می باشد. این یک باور غلط است که برای ثروتمند شدن یا موفق شدن حتما باید شخصی ثروت به ارث برده باشد یا در خانواده ثروتمندی بدنیا بیاد یا مدرک دانشگاهی بالایی داشته باشید. آمار نشان می دهد از میان 100 نفر از ثروتمندترین افراد حال حاضر دنیا، 27 نفر ثروت خود را به ارث برده‌اند، 36 نفر در خانواده فقیری به دنیا آمده‌اند، 18 نفر هیچ مدرک دانشگاهی‌ای نداشتند، 8 نفر از این میلیاردرهای کارآفرین در هر دو این دسته‌ها جای داشتند: آن‌ها نه خانواده ثروتمندی داشتند و نه تحصیلات دانشگاهی داشتند.

این سبک موفقیت ها اتفاقی نیست و بر خلاف تصور از شانس هم پیروی نمی کند. بدون شک پیروی کردن از الگو های صحیح، تلاش فراوان و داشتن خلاقیت می تواند مسیر رسیدن به یک موفقیت کاری بزرگ را برای شما هموار کند.

از آنجا که هفته ی نامه ی آفتاب شیراز در این صفحه قصد دارد به رونق کسب و کار شما کمک کند. در این هفته به معرفی یک واحد خدماتی برتر و موفق می پردازد. که با وجود همه ی محدودیت ها توانسته به خوبی پله های ترقی را سپری نماید.

معرفی شرکت:

شرکت زاوش رایانه آرین به مدیریت مهندس مرتضی امینی مقدم با شماره ثبت 321555 فعالیت خود را در تهران از سال1380 در شاخه طراحی و تولید نرم افزار های تحت وب آغاز کرد و سپس در سال 1390 با تغییر نام شرکت به زئوس رایانه نماد پارس فعالیت و خدمات خود را گسترش داد . مرکز تخصصی طراحی وب زئوس هم اکنون با 14 سال سابقه درخشان ،بیش از 1000 نمونه کار موفق و با 18 نفر پرسنل متخصص مفتخر است که در طی این چند سال مجری پیاده سازی وب سایت های بزرگترین مراکز تجاری ،خدماتی ، اداری ، دولتی و… می باشد.

گواهینامه ها :

در مورد حفظ کیفیت مدیریت شرکت از بدو تاسیس تحت نظر سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سعی در کنترل . ارتقای کیفیت نرم افزارهای خود داشته و خوشبختانه در این زمینه کاملا موفق بوده است .

دریافت استانداردهای بین المللی ایزو 9001(سیستم مدیریت کیفیت) ، ایزو 10002 (رسیدگی به شکایات مشتریان) و ایزو 27001(مدیریت امنیت اطلاعات)از موسسه IQS انگلستان از توفیقات شرکت در این زمینه بوده است.

بیانیه ماموریت

   ماموریت شرکت، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی و معرفی صنایع به بازارهای جهانی از این طریق است. همچنین توانمندکردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید.

    شرکت زئوس ملاک هایی همچون قضاوت بازار و مشتری را مزیت رقابتی خود قلمداد می کند از مهمترین ویژگی های این شرکت رویکرد شفاف و علمی مدیران ،استفاده ازجدیدترین تکنولوژی ها جهت ارتقاء کمی و کیفی محصولات و احترام به حقوق و جلب رضایت مشتریان می باشد.

   از فعالیت های عمده این شرکت می توان به ارائه محصولات نرم افزاری انفورماتیکی، طراحی و بهینه سازی پرتال های تخصصی اداری، دولتی، صنعتی، تجاری، هنری، شخصی و همچنین نصب و استقرار، آموزش، پشتیبانی نرم افزاری و پیاده سازی اپلیکیشن تحت وب می توان اشاره کرد.

 مرکز طراحی وب زئوس در مسیر حرکت به سوی چشم انداز ،ماموریت اصلی  خود را با استفاده از افراد متخصص و متعهدد  بکارگیری فناوری نوین را به شرح زیر دنبال می کند:

• رشد  توسعه قابلیت های و توانایی های سازمانی ،مدیریتی  واجرایی در زمینه پروژها ی خدماتی مورد نیاز سازمان ها و ارگان ها و شرکت های خصوصی

• افزایش رقابت پذیری از طریق کاهش قیمت تمام شده ،ارتقا کیفیت، بهبود بهره وری ،پشتیبانی گسترده و طولانی مدت 

• توسعه مستمر توانایی های متخصص منابع انسانی شرکت در پاسخگویی به نیازهای ذینفعان

• افزایش سرعت و کیفیت حوزه خدمات پس از فروش در بخش های ذیربط

برخی از خدمات زئوس

طراحی وب سایت و نرم افزار های تحت وب تولید شده :

پرتال اطلاع رسانی سازمان های دولتی ،خصوصی ،آژانس های گردشگری، نرم افزار تحت وب مدارس، نرم افزار جامع املاک، نرم افزار تخصصی آموزشی و آزمون آنلاین ، نرم افزار جامع تحت وب برگزاری همایش و سمینار، پورتال جامع خبری، نرم افزار جامع تحت وب بیمارستانی،سیسیتم حقوق دستمزد کارمندان ، نرم افزار جامع فروشگاه آنلاین و …….

طراحی اپلیکیشن های موبایل

ساخت اپلیکیشن موبایل( اندروید, IOS, )

کمپین تبلیغاتی شامل:

برند سازی، سئو و بهینه سازی وب سایت، بازاریابی اینترنتی ، تبلیغات در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی

آدرس:شیراز خیابان عفیف آباد مجتمع حافظ طبقه پنجم واحد 15 

شماره تماس: 07136273861 الی 4

رادیو زئوس

این شرکت در راستای ارتقای سطح علمی عموم مردم وفرهنگ سازی اقدام به راه اندازی رادیو زئوس نمود. این پادکست های ضبط شده که به صورت رایگان برای اولین بار به تازه های فناوری اطلاعات و آموزش مباحث مربوط به وب و دنیای مجازی می پردازد به صورت دو هفته ای در وب سایت این مجموعه و شبکه های اجتماعی از جمله کانال تلگرام زئوس با آدرس Trelegram.me/zeuswebمنتشر می گردد .این روزها با توجه به گره خوردن زندگی مردم با اینترنت و دنیای مجازی این رادیو در تلاش است بتواند ارتباط بهتری میان کاربران اینترنت و تکنولوژی با دنیای پیرامون خویش برقرار کند.